Hit! Wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta!

Powierzchnia: 
63,3 m2,
Lokalizacja: 
Jacka Malczewskiego, Gdańsk, Polska

CENA:

599000 zł
Kategoria:

Opis nieruchomości:

LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w gdańskich Siedlcach, w pobliżu rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, co ułatwia komfortowy dojazd do całej aglomeracji zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Bogate zaplecze handlowo-usługowe zdecydowanie ułatwia codzienne życie. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia. Kilkanaście minut zajmuje spacer na gdańską starówkę czy do C.H. Forum.

BUDYNEK:Budynek z 1999 roku zachowany w bardzo dobrym stanie technicznym. Całość posesji ogrodzona, objęta monitoringiem, wejście zabezpieczone domofonem. Wewnątrz osiedla miejsce z dużą ilością zieleni do spędzania wolnego czasu.Dach po remoncie w 2019 roku.

MIESZKANIE:Mieszkanie o powierzchni 63,3 m2 w Księdze wieczystej, natomiast po podłodze mamy dodatkowe 17m2 czyli łącznie 80 m2 składa się z dwóch sypialni po 14 m2, salonu z aneksem kuchennym 30 m2, dwóch łazienek,garderoby oraz przedpokoju.
Mieszkanie jest dwustronne słoneczne i bardzo ciepłe oraz zadbane, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.Ogrzewanie centralne.
W mieszkaniu pozostaje zabudowana stała kuchni,łazienki oraz garderoby.

INFORMACJE DODATKOWE:
-czynsz zimą 600 zł latem 380 zł /msc
-możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej za 20 000 zł
-wydanie do uzgodnienia
-piwnica dzierżawiona od wspólnoty

OPIEKUN OFERTY

3house

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

Dane szczegółowe:

Lokalizacja:
Jacka Malczewskiego, Gdańsk, Polska
Rok budowy:
1999
Powierzchnia:
63,3 m2
Powierzchnia działki:
Typ budynku:
Ilość pokoi:
3
Piętro:
3/
4
Cena:
599000 zł
Cena za m2:
599000 zł/m2

OPIEKUN OFERTY

3house

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”